JOE LEGEND PDF Yazdır e-Posta


Joe Legend

İşte Murat Bosporus'un Rakibi Joe LegendKİMLİK KARTI

Adı : Joe
Soyadı : Hitchen
Lakabı : Legend
Boy : 1.93 m
Kilo : 114
Doğum Tarihi : 02 Eylül 1969
Doğum Yeri : Toronto
Memleket : Kanada
Bitirici Hareketleri : Cutter, Lifting Reverse STO
İmza Hareketleri : Jumping DDT, Choke Bomb, Bulldog, Sit Out Shoulder Jawbreaker
İdolü : YokTANITIM VİDEOSU

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.


BİYOGRAFİ

Kanadalı Joe Legend gerçek adı Joe Hitchen... Ringde Legend lakabı ile biliniyor. Sayısız maça çıktı ve dünyanın tanınmış güreşçilerinden bir tanesi... Toronto'da doğdu ve şimdi Almanya'da Hannver'de yaşıyor. WWF'de ringe çıktı ve Kanada'da Ontorio'ya bağlı Brompton şehrinde 1992 1le 1997 yılları arasında maçlara çıktı. 24 kez çeşitli şampiyonluk yaşadı. Trk Gladiatorleri adlı proje için bir ara ismi de geçmişti.

Joe Legend 29 Ocak 2011 tarihinde yapılan TPW şovunda Murat Bosporus'u yenebilmek için elinden gelen herşeyi yapsa da başarılı olamadı. 30 dakikanın üzerinde bir performans çizen Legend TPW Kıtalararsı şampiyonluğa çok yaklaşsa da bunu başaramadı.

Legend 2. maçını 12 Şubat tarihli TPW gecesinde yaptı. Rakibi Stone Brothers'tan Batdaldı. Batdal karşısında başvurmadığı hile bırakmayan Joe Legend Kayserili seyircilerin büyük protestolarına maruz kaldı. Maçın sonunda Big Boy'un Batdal'a saldırmasının ardından diskalifiye ile edilen Legend isyan etti. Bu maçın ardından ringi Bosporus ve Anadolu Kaplanı bastı ve Legend'i ringin dışına attılar.

Bursa'da ise Soldier ile kapışan Legend bu maçta kariyerinin en zor anlarını yaşasa da tecrübesi ile kazanmasını bildi. Maç sonunda Soldier'i fena yakaladı ve kolunu kırmakla tehdit etti. Legen, Soldier'ı bir tek şartla bırakırım "Bosporus ile Tom La Ruffaa" No DQ maç yapacak demişti ve bunu Murat'a kabul ettirmişti.

Kanadalı Joe Legend 16 Ekim 2011 pazar günü de İstanbul Halkalı Atakent ArenaPark'ta yapılacak şovda kime karşı ringe çıkacak merakla bekleniyor.