DEMİRCİ PDF Yazdır e-Posta


Demirci

Demirden de öte!KİMLİK KARTI

Adı : Kubilay
Soyadı : Koçgün
Lakabı : Demirci
Boy : 1.74 m
Kilo : 92 Kg
Doğum Tarihi : 20 Nisan 1973
Doğum Yeri : Sivas - İmranlı
Memleket : Sivas
Bitirici Hareketleri : Iron Maiden, Iron Cut
İmza Hareketleri : Fire Rope, Altın Yumruk
İdolü : Einshtein

Giriş Müziği : 300 SpartanTANITIM VİDEOSU

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.


BİYOGRAFİ

Sivas'ta doğdu ilk öğretimini burada tamamladıktan sonra ailesiyle Mersin'e taşındı. Orta okulu burada bitirdi. İçinde hep cimnastikçi olma isteği vardı ama imkanlar el vermiyordu. 15 yaşında babası vefat etti. Akrabalarının isteği üzerine İstanbul'a taşındı. Babasının vasiyeti iyi bir sporcu olması üzerineydi. Babası o günden bugünü görmüş gibiydi. Bu vasiyet Demirci'yi çok etkilemişti. Cimnastik uzak bir branştı ona... Kubilay Koçgün kickboksa başladı. Maçlara katıldı ancak sakatlıklar geçirince 4 yıl sürdürdüğü kickboksa veda etti.  Daha sonra dansa merak sardı. Ünlü Rap sanatçısı Ceza o dönemde Demirci'nin Rap yaptığı dans ettiği bir arkadaşıydı. Vücut geliştirme sporuna başladığında sporu asla bırakmayacağını gösterir gibiydi. Vücut yapısına hep önem verdi. 19 yaşından itibaren Fitness ve body bulding spor dallarıyla hayatına devam etti. Bu federasyonlarda antrenör diploması aldı. Demircilik mesleğine olan tutkusu da onun ilgilendiği bambaşka bir alan olarak dikkat çekti. 1998'de fitness dalında yarışarak derece aldı. Ardından Anadolu yakasında Atakent Ümraniye'de açtığı salonla bu dalda öğrenciler yetiştirdi. Ünü sanatçılara ders verdi ve sahnelerde onlara eğitmenlik yaptı. Demirci lakaplı Kubilay Koçgün 1 çocuk babası.

12 Şubat 2011 tarihli TPW gecesinde Kayseri'de ringe çıkan Demirci çıkış şovu ile izleyicileri resmen büyüledi. Yargıç ile çok zorlu bir kapışmanın içinde giren Demirci bir ara kazanmaya çok yaklaşsa da Yargıç'ın acı gücü karşısında daha fazla direnemedi ve kaybetti.

Bursa'da sürprize hazırlanıyordu ancak ayak bileği kırıldığı için bu zaman dilimini evinde geçirdi.

Demirci bu kez daha hırslıydı ve 1 numaralı contender olabilmek için 3'lü tehdit mücadelesine girişti. Uzun süren çalışmalar sonrasında son 3'e kaldı ve Barbar ile Samuray'ın karşısında çıkmaya hak kazandı. Maça 3 gün kala bu kez diğer bacağı kaval kemiği ile bilek bölgesinden kırıldı. Tarihi maça çıkamadı ve uzun süren bir tedavi daha gördü.

Demirci lakaplı Kubilay Koçgün pes etmedi. Demirci iki kez ayağı kırılmasına rağmen 03 Haziran 2012 tarihindeki Bursa şovunda boy gösterdi. TPW Ağırsıklet Şampiyonu Camoka maça çıkamayınca bir anda podyuma ardından da ringe çıkıp maç istedi. Ve Bunu da başardı. Demirci Barbar ile kapıştı performansı ile göz kamaştırdı ama maçı kazanamadı.

E-Posta : Demirci@turkishpower.com