BATTAL PDF Yazdır e-Posta


Battal-Stone Brothers

Cana Can Kana Kan… Veni Vidi Vici…KİMLİK KARTI

Adı : Nuri
Soyadı : Taş
Lakabı : Batdal / Montana
Boy : 1.85 m
Kilo : 110 Kg
Doğum Tarihi : 13 Nisan 1976
Doğum Yeri : Almanya
Memleket : Kayseri
Bitirici Hareketleri : Stone Crash
İmza Hareketleri : Round Kick, Crazy Punch
İdolü : Baddal Gazi

Giriş Müziği : Battal / Ruin Ruth

Tag Team ŞampiyonuTANITIM VİDEOSU

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.


BİYOGRAFİ

Kayserili kardeşler Stone Brothers'ın elemanı. Ağabeyi Anadolu Kaplanı ile birlikte Stone Brohers'ı oluşturan Batdal 29 Ocak'ta Ankara'da çıktıkları maçta Timsahlara karşı olağanüstü bir mücadele verdiler. Takım şampiyonluğu maçında Big Boy ve The Turkish Rock'ı mağlup ettiklerinde tuşu gerçekleştiren isim de kendisiydi.

12 Şubat 2011 tarihinde ise Amerikan güreşinin yaşayan efsanesi Joe Legend'e karşı ringe çıktı. Kariyerinin en zor anlarını yaşayan Batdal bu maçtan da çok zor olmasına rağmen galip ayrılmasını bildi. Tribünler Kayseri'deki bu maçta Battal diye inledi.

Batdal  ağabeyi Anadolu Kaplanı ile birlikte 08 Mayıs 2011 tarihinde Big Boy ve The Turkish Rock'tan oluşan Timsahlarla kapıştı. Bursa Atatürk Spor Salonundaki karşılaşmada kemeri kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı...

Battal 03 Haziran 2012 TPW Bursa şovu kadrosuna girmeyi başardı. Battal ve Anadolu kaplanı takım olup 2'ye 1 handikap maçında Bigboy'a karşı maç yaptılar. Ancak TTR dışardan müdehale yapınca maçı kazanabildiler. Bigboy'u durdurmakta büyük güçlük çeken Stone Brothers çareyi Bigboy'u bağlamakta buldu. Olay karşılaşma DQ ile bitti. Stone Brothers kazandı.

E-Posta : batdal@turkishpower.com