CAMOKA PDF Yazdır e-Posta


Camoka

Yılanlar Sadece 6 Ay Uyur, Onu Sakın Uyandırmayın!KİMLİK KARTI

Adı : Hasan
Soyadı : Yalnızoğlu
Lakabı : Camoka / Survivor Hasan / Cellat / Kobra
Boy : 1.92 m
Kilo : 94
Doğum Tarihi : 20 Ekim 1974
Doğum Yeri : İstanbul - Üsküdar
Memleket : Rize
Bitirici Hareketleri : Giyotin, Piton
İmza Hareketleri : Snake Eyes, Şahmeran
İdolü : Hz. Ömer

Giriş Müziği : Yılan / Limon Müzik

Turkish Power Ağır Sıklet Şampiyonu (Kemer Şu An Askıda)TANITIM VİDEOSU

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.


BİYOGRAFİ

Rize Fındıklı'dan çıkan bir kahraman...

Hasan Yalnızoğlu Üsküdar'da doğdu. İlk okulu burada tamamladı. Okul öncesi spor hayatı başlamıştı bile. 6 yaşında cimnastikle başlayıp aynı zamanda çok sevdiği futbolla da ilgilendi. Sonraki yıllarda yüzme sporunda başarılar kazandı. Ailesinin semt değişikliği yapması ve tesis yetersizliği sebebi ile çok sevdiği cimnastik ve yüzme sporundan uzak kaldı. Orta oğrenimini Pendik'te tamamladı. En yakın spor salonu Kung Fu branşında olduğu için çalışmalara burada devam etti.


Bir arkadaşının tavsiyesiyle kürek sporuna başlayıp Türkiye'de ilk yarışında Türkıiye rekoru kırıp ülkemizi dünyada temsil edip derece elde etti. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümüne 1. olarak girdi ve 1. olarak mezun oldu. Okurken aktif sporculuk hayatını bitirip eğitmenlik yaparken, okulda uzmanlığını yüzme üzerine yapmış yardımcı branş olarak da tenisi seçmiştir. Okuldaki başarılarından dolayı 2. anabranş olarak da spor yonetimini bitirdi. Okul yıllarında mankenlik yarışmasında Türkiye 1.si olup dünya çapındaki bir yarışmada da dünya 2.si olmustur. Türkiye ve dünyada sayısız defıle ve organizasyonda bulundu. Sultans of the dance grubunda baş dansçı oldu ve posterleri süsledi birçok ülkede Türkiye'yi temsil etti. Sahnedeki performansını gören bir yapımcı Yalnızoğlu'nun sinema ve dizi hayatını baslattı. Derken dansla birlikte sinemanın değişmez karakter isimlerinden bir tanesi haline geldi. Son Osmanlı. Yandım Ali, Keloğlan Kara Prens'e Karşı, Karaoğlan ve Kösem Sultan filmlerinde çok önemli karakterleri canlandırdı. Ve aynı yıllarda tiyatro ile ilgilendi ve halen devam Tiyatroya devam etmektedir. 2010' da Amerikan Güreşi ile ilgilenmeye başlayıp Turkish Power Wrestling'de sıkı bir eğitimden sonra Türkiye'nin bir kez daha gündemine oturdu. Aynı zamanda modellik ve sanat hayatına da devam eden Camoka, biyografi açıklamasında "insan inandığının peşinden koşup istedikten sonra herşeyi başarabilir. Başarı % 1 yetenek % 99 çalışma ile kazanılır" dedi...

29 Ocak 2011 tarihinde Ankara'da Atatürk Spor Salonunda yaptığı unvan maçında Turkish Power Şampiyonluk Kemerini Kırkpınar Şampiyonlarından Warrior lakaplı Savaş Yıldırım'a karşı yaptığı karşılaşmadan sonra kazandı...

2. Maçında ise 12 Şubat 2011'de Kayseri Kadir Has Kondre ve Spor Merkezinde yaptığı mücadelede ise unvanını Soldier'a karşı korudu.

Camoka 08 Mayıs 2011 tarihinde unvan koruma maçına çıktı. Dünyanın en güçlü adamı olarak tanınan Strong Man ile ringe çıkan Camoka, Bursa Atatürk Spor Salonunda kemerini yine tartışmalı bir kararla koruyabildi...Tribünleri çıldırtan Camoka dans gösterisi ile büyüledi.

Camoka ArenaPark İstanbul'da ise 3'lü tehdit mücadelesini kazanan Barbar'a meydan okuyarak onu daha hazır olmamakla suçladı. Ancak 03 Hazirazn 2012 Pazar günü 1 numaralı Contender Barbar ile maç yapmak zorunda.

Camoka 2012 Survivor Türkiye'de yarışmaya da hak kazandı. Hasan Yalnızoğlu final yolundaki başarısı sebebi ile TPW Bursa Şovuna katılamadı ve unvanının askıya alınmasına sebep oldu. 03 Haziran 2012 Pazar günü Bursa Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilen dev gecede salona Ada'dan bağlanan Hasan Yalnızoğlu seyirciden özür dilerken rakibi Barbar'ı kızdırdı.

E-Posta : camoka@turkishpower.com