TPW İMZA GÜNÜ 24 EKİM 2010 BURSA PDF Yazdır e-Posta

İstanbul'da yapılan Kale Center'daki imza gününde 20.000 dolaylarındaki seyirci topluluğunu aratmayacak kadar büyük bir heyecan da TPW imza gününde Bursa'da yaşandı. Bilgehan Demir ve 3 TPW üyesi Big Boy, Camoka ve The Turkish Rock binlerce kişiyi selamladı. İstanbul'daki kalabalık tesadüftü diyenlere adeta cevap niteliğindeki kalabalığın Bilgehan Demir ile buluşma anı görülmesi gereken bir olaydı.

Bilgehan Demir Bursa'da büyük heyecana sebep oldu. Bursaspor'un Ankaragücü maçı ile hemen hemen aynı saatte yapılan ve aynı gün Fenerbahçe - Galatasaray maçının da bulunmasına rağmen yine mahşeri bir kalabalık imza gününde hazır bulundu.

Bursa'da eski santral garajın bulunduğu meydanda binlerce kişi imza masasının çevresinde kurulan bariyerlerin etrafında büyük bir kalabalık oluştururlarken uzun süren bir beklemenin ardından Bilgehan Demir ile buluştular. 7'den 70'e çoluk çocuk anne baba yaşlı ihtiyar imza gününde imza alabimek için büyük bir çaba gösterdiler.
WWE dergileri dağıtıldı, Play Station'da Smackdown ve Raw oyunları oynandı yarışmalarda şampiyonlar belirlendi.

Turkish Power Wrestling TPW üyelerinden yukarıda Bursalı Big Boy Memduh Kızılkula ve The Turkish Rock Mutlu Akın da büyük kalabalığı selamladı.

Ayrıca Kobra ve Camoka lakapları ile bilinen TPW güreşçilerinden Hasan Yalnızoğlu da izleyenleri büyüledi.

İZDİHAM ORGANİZASYONU YARIDA BIRAKTIRDI
Bilgehan Demir, hayranları ile yaptığı sohbetin henüz 10. dakikasında bariyerleri aşan minik seyircilerin resmen izdihamına uğradı. Kent Meydanında yeterli güvenlik olmamasından yararlananlar birden bire bariyerlerin aralarından gösteri alanına sıvışıp alanı doldurdu. Turkish Power Güreşçilerinin yapacağı muhteşem şov güvenlik sebebi ile iptal edilirken seyirciler bir anda WWE dergilerine yöneldi ve dergi alabilmek için adeta savaş verdi.

TPW Üyeleri ve Bilgehan Demir imza verme aşamasına geldiğinde bir anda ortalık karıştı ve bariyerler yerle bir oldu. Sonrasında imza verme işlemi de gerçekleşemedi. Bu sebeple acil olarak alandan ayrılan TPW üyeleri ve Bilgehan Demir soluğu yönetim katında aldı. Özellikle çocuklar koşarak yönetim katına geldiler orada da uzun süre imza için beklediler. Bilgehan Demir VE TPW üyeleri imza için bekleyenlere kısıtlı sayıda imza verebildi.

Bursa basını da alanda imza gününde hazır bekliyordu. Onlar da böylesine bir olay karşısında adeta şaşkına döndü. Güvenlik zaafına dikkat çeken Bursa yerel basını şovun yarıda kalmasına üzülenlerdendi.

Alanda kurulan ve sabah saatlerinden itibaren ücretsiz hizmet veren Play Station makinalarının başından uzun süre ayrılamayan çocuklar bu heyecana da ortak oldular.

Smackdown T-Shirtler'i de alanda Amerikan Güreşi severler için standa satışa sunuldu. Gerçekten de çok renkli ve süper geçmesi beklenen ve başladığı anda tezahüratlarla inleyen alanda güvenlik zaafı olaya gölge düşüren tek olaydı.

24 EKİM 2010 BURSA FOTO

DİĞER FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

24 EKİM 2010 BURSA VİDEO HABER

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.