ANADOLU KAPLANI PDF Yazdır e-Posta


Anadolu Kaplanı

Anadolu'da Söz Benimdir!.. Tiger Her Yerde!KİMLİK KARTI

Adı : Behlül
Soyadı : Taş
Lakabı : Anadolu Kaplanı / Tiger
Boy : 1.70 m
Kilo : 80
Doğum Tarihi : 25 Ağustos 1974
Doğum Yeri : Kayseri
Memleket : Kayseri
Bitirici Hareketleri : Sharp Shooter, Kılıç Kıran
İmza Hareketleri : Saltanat Tokatı
İdolü : Babası

Giriş Müziği : Kaplan / Ruin RuthTANITIM VİDEOSU

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.


BİYOGRAFİ

Behlül Taş kardeşlerden büyük olanı... Kayseri'de doğdu ve 3 aylıkken ailece Almanya'ya yerleştiler... Toplam 4 kardeşler... Soyisimleri gibi gerçekten de taş gibi kenetlenmiş durumdalar. Eğitimini Almanya'da tamamladı. Polis mesleğini seçti, Almanya'da sınavlara girdi kazanmasına rağmen karıştığı bir olay sonrasında polislik hayatı mesleğe başlamadan bitti. Ordan sonra hırçın hayat başladı.

Kardeşi Nuri ile birlikte Hollanda'ya yerleşen Anadolu Kaplanı bu bölgede söz sahibi duruma geldiler. Gece kulüplerinde yöneticilik ve koruma şefliği yaptı. Hayata tutunma çabaları devam ederken yine ayrılamadığı kardeşi Nuri ile birlikte restaurant işlettiler. Sonra solaryum mağazalar zincir kurdular. Bir şube de Belçika'da açtılar.

16 yaşında Taekwondo, 21 yaşında da Thai Boks yaptı. Vücut geliştirme ve fitness yaptı.. Çeşme Ilıca'ya 2002 yılında gelerek kesin dönüş yaptılar. Burada ticaret ile uğraşmaktadılr ve Magic Gym'de yeni şampiyonlar yetiştiriyor...

House müzik tarzını benimsemiş durumda ve R&B'nin yanı sıra Reggay Rap de hobileri arsında. Türkiye'de Sezen Aksu, ülke dışında ise tek geçtiği isim 50 Cent...

Tarih ve savaş konulu kitapları okur tam bir motor tutkunudur.

İlk eşinden olma bir erkek çocuk babası... 15 yaşındaki oğlu Muhammed Burak Almanya'da yaşıyor. Tiger’ın çektiği en büyük sıkıntı işte bu hasret…

Kayserili kardeşler Stone Brothers'ın elemanı. Kardeşi Batdal ile birlikte Stone Brohers'ı oluşturan Anadolu Kaplanı 29 Ocak'ta Ankara'da çıktıkları maçta Timsahlara karşı olağanüstü bir mücadele verdiler. Takım şampiyonluğu maçında Big Boy ve The Turkish Rock'ı mağlup ettiklerinde hızı ve agresifliği ile dikkat çekti.

12 Şubat 2011 tarihinde ise 250 kiloluk Bursalı Big Boy'a karşı ringe çıktı. Hayatının en zor anlarını yaşayan Anadolu Kaplanı bu maçtan da aklını kullanarak galip ayrılmasını bildi. Big Boy'u count out ile mağlup etti. Kayseri'deki bu maçta tribünler Anadolu Kaplanı diye tezahüratlar yaptılar.

Anadolu Kaplanı kardeşi Batdal ile birlikte 08 Mayıs 2011 tarihinde Big Boy ve The Turkish Rock'tan oluşan Timsahlarla kapıştı. Bursa Atatürk Spor Salonundaki maçta kaybeden taraf olmanın üzüntüsünü yaşayan Anadolu kaplanı kemeri kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı...

16 Ekim 2011'deki ArenaPark şovunda rakibi TTR'ı mağlup etti. Rakibinin sırtına kural dışı hareket yapması ve buna rağmen kazanması hakemin eleştirilmeine sebep oldu. Daha sonra ise TTR'ın saldırısına uğradı ve havuzda boğulma tehlikesi geçirdi.

Anadolu Kaplanı 03 Haziran 2012 TPW Bursa şovu kadrosuna girmeyi başardı. Battal ve Anadolu kaplanı takım olup 2'ye 1 handikap maçında Bigboy'a karşı maç yaptılar. Ancak TTR dışardan müdehale yapınca maçı kazanabildiler. Bigboy'u durdurmakta büyük güçlük çeken Stone Brothers çareyi Bigboy'u bağlamakta buldu. Olay karşılaşma DQ ile bitti. Stone Brothers kazandı.

E-Posta : behlul@turkishpower.com